František  Kupka - Electeur a trois voix

Litografie, 25x21 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozn.: Pandán k položce 32578. A une voix

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

32620. Electeur a trois voix
Dražba ukončena:30.05.2019 19:54:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč