František  Kupka - Dieux Negres

Litografie, 26x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

28623. Dieux Negres
Dražba ukončena:14.03.2019 22:05:40
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč