František  Kupka - Das Album

Litografie, 28x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

19008. Das Album
Dražba ukončena:16.05.2018 19:26:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč