František  Kupka - Ciel Chrétien aux Negres

Litografie, 26x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

23998. Ciel Chrétien aux Negres
Dražba ukončena:01.11.2018 22:00:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč