František  Kupka - Ciel chrétien aux Negres

Litografie, 26x21 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

19630. Ciel chrétien aux Negres
Dražba ukončena:25.04.2018 19:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč