František  Kupka - Camavilla Viribus Unitis

Litografie, 25x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

99702. Camavilla Viribus Unitis
Dražba ukončena:30.07.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč