František  Kupka - Balancování

Nejdelší strana: 43 cm

Litografie, 24x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

116571. Balancování
Dražba ukončena:02.06.2024 20:11:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč