František  Kupka - Autour d´un point

Litoofset, 20x21 cm.Limitovaná edice 12/150. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Rám mírně poškozen, plexisklo.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla pro Českou Republiku.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

89984. Autour d´un point
Dražba ukončena:12.02.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč