František  Kupka - Akt I.

Litoofset, 46x45 cm. Signováno v tisku Kupka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

87580. Akt I.
Dražba ukončena:11.12.2022 20:22:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč