František  Kupka - Abstrakce

Litografie, 42x45 cm. Limitovaná edice 48/75. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

70138. Abstrakce
Dražba ukončena:16.12.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč