František  Kupka - Abstrakce

Litoofset, 40x41 cm. Limitovaná edice 115/350. Signováno v tisku Kupka. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

88430. Abstrakce
Dražba ukončena:08.01.2023 20:58:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč