František  Kupka -  Le rouge à Lèvres (Rtěnka)

Litoofset, 50x70 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Volný list.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Limitovaná edice 160/350. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

87393. Le rouge à Lèvres (Rtěnka)
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč