František Tichý - Dívka s mašlí

Lept na papíře, 8 x 6 cm, volný list, signováno dole uprostřed a datováno (19)40.

80. Dívka s mašlí
Dražba ukončena:29.11.2012 20:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 23.11.2012 11:38:20 5