Pastel, 42x52 cm. Signováno vpravo dole F.Volf. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč