František Líbal - U řeky

Olej na kartonu, 19x24 cm, signováno vpravo dole s věnováním Franta Líbal 1935, rám, zaskleno.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974

Pozn.: Rám poškozen.

5377. U řeky
Dražba ukončena:28.09.2016 20:41:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč