František Líbal - Stromy na hrázi

Olej na plátně, 76x96 cm, signováno vpravo dole Franta Líbal 1932, rám.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974
Žák AVU (1916-1920, prof. Bukovac a Pirner). V následujících pěti letech studuje v zahraničí (Mnichov, Drážďany, Frakufrt, Paříž). Maluje mnoho evropských katedrál a chrámů. V krajinomalbě se věnuje hlavně motivům z našeho území a malbě Tater.

Pozn.: Rám přetřený.

1963. Stromy na hrázi
Dražba ukončena:26.03.2015 19:46:23
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč