František Galia - Zřícenina hradu

Olej na plátně, 51x45 cm. Signováno vpravo dole Franta Galia. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1897 - 1975
Narodil se v Příboře. Ve své tvorbě se inspiroval převážně v rodném kraji, kde se uskutečnilo i několik jeho výstav. Mimo krajinomalby se věnoval také portrétům. Zajímavostí je, že byl přítelem Leoše Janáčka.

František Galia
31332. Zřícenina hradu
Dražba ukončena:25.04.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.04.2019 21:40:00 4441
600 Kč 25.04.2019 21:14:54 4404