francouzský umělec 19. stol. - 5x Francouzská móda kolem roku 1870

Soubor 5 ocelorytin s akvarelem, 20x17 cm. Volné listy.

francouzský umělec 19. stol.
50474. 5x Francouzská móda kolem roku 1870
Dražba ukončena:15.10.2020 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.10.2020 10:19:01 55