francouzský umělec 19. stol.

50474. 5x Francouzská móda kolem roku 1870

popis: Soubor 5 ocelorytin s akvarelem, 20x17 cm. Volné listy.

dražba ukončena: 15.10.2020 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 06.10.2020 10:19:01 55