Francie 60. léta 19. stol.

58044. Konvolut 5 grafických listů Dámy v dobových kostýmech

popis: Ocelorytiny s akvarelem, cca 22x17 cm. Nesignovány. Volné listy.

Pozn.: Na papíře skvrnky od vlhkosti.

zbývá: 1 dnů, 5 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 09.04.2021 19:41:16 5572
500 Kč 08.04.2021 11:50:34 5512