Francouzský sochař 19. stol. - Putti světlonoš

Obecný kov, postříbřená kompozice, opálové sklo, mramorový podstavec, výška 36 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top doporučujeme
82281. Putti světlonoš
Dražba ukončena:07.08.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč