MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Ruční malba, výška 15 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Francie přelom 19. a 20. stol.
305551. Vějíř
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
1545
2 200 Kč
limit (14.07.2020 19:48:03)
7257
2 100 Kč
limit (14.07.2020 15:57:14)
7257
2 000 Kč
5572
1 900 Kč
limit (14.07.2020 15:57:07)
7257
1 800 Kč
5572
1 700 Kč
limit (14.07.2020 15:57:02)
7257
1 600 Kč
5572
1 500 Kč
limit (13.07.2020 9:18:34)
7257
1 400 Kč
limit (13.07.2020 9:18:33)
1545
1 200 Kč
limit (13.07.2020 8:48:05)
7257
1 100 Kč
831
1 000 Kč
limit (11.07.2020 14:10:49)
7257
900 Kč
3398
800 Kč
1326
700 Kč
5572
600 Kč
58
500 Kč
831