Francie přelom 19. a 20. stol. - Vějíř

Ruční malba, výška 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie přelom 19. a 20. stol.
305551. Vějíř
Dražba ukončena:14.07.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč