Francie konec 19.století  R and Co  - Krbové mramorové hodiny

Mramorové krbové hodiny s mosaznými aplikami, smaltovaný ciferník. Výška 32 cm. Značeno R and Co Made in Parius.

Pozn.: Mírně poškozeno. Klíček přiložen, v chodu bez záruky přesnosti.

vydraženo top
Francie konec 19.století R and Co
112146. Krbové mramorové hodiny
Dražba ukončena:25.02.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč