Francie konec 19. stol. - Písař

Bronz, celková výška 50 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie konec 19. stol.
106919. Písař
Dražba ukončena:13.12.2023 20:30:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč