Francie 2. pol. 19. stol. - Romantický výjev

Nejdelší strana: 122 cm

Gobelín ve zdobeném rámu, 102x71 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

velký formát
Francie 2. pol. 19. stol.
123500. Romantický výjev
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 17.09.2024 22:24:18 3736