Franc

308612. Na břehu jezera

popis: Olej na sololitu, 25x40 cm. Signováno vpravo dole Franc. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.05.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.05.2021 15:07:59 3014