Kresba, 29x35 cm. Signováno vpravo dole Fr. Smatek 1973. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1899 - 1978? Narodil se v Žiželicích nad Cidlinou. Studoval ve Vídni. Ilustrátor. Mj. kreslil plakáty pro T. Baťu.