Fráňa Smatek - Dívka s harfou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 73x54 cm. Signováno vpravo dole Fr. Smatek 1967. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1899 - 1978?
Narodil se v Žiželicích nad Cidlinou. Studoval ve Vídni. Ilustrátor. Mj. kreslil plakáty pro T. Baťu.

27106. Dívka s harfou
Dražba ukončena:30.01.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč