Olej na plátně fixovaném na kartonu, 73x54 cm. Signováno vpravo dole Fr. Smatek 1967. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.
o autorovi: 1899 - 1978?
Narodil se v Žiželicích nad Cidlinou. Studoval ve Vídni. Ilustrátor. Mj. kreslil plakáty pro T. Baťu.