Fráňa Šén - Lekníny na rybníce

Olej na kartonu, 43x62 cm. Signováno vpravo dole Fráňa Šén. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

116570. Lekníny na rybníce
Dražba ukončena:02.06.2024 20:11:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč