Fr. Bukáček? - Sedící akt

Kombinovaná technika, 76x65 cm. Signováno vpravo dole Fr. Bukáček? Rámováno.

Stav: Papír mírně poškozen.

Fr. Bukáček?
56023. Sedící akt
Dražba ukončena:24.02.2021 19:22:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.02.2021 19:17:13 8336