F. Pořická

303995. Stavení u cesty

popis: Olej na sololitu. 63x47 cm. Signováno vlevo dole F. Pořická 71. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 13.03.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 08.03.2020 20:37:50 6607