Flemming - Konvolut 16 map

Litografie, všechny cca 42x35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

99789. Konvolut 16 map
Dražba ukončena:30.07.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč