Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x49 cm. Signováno vpravo dole Melnikov. Nerámováno.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1892 – 1971 Ruský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč