Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Tempera na malířské lepence, 36 x 30 cm. Signováno vlevo dole Fišárek 95. Rámováno v moderním vkusném francouzském rámu s povrchovou patinací.
Poznámka současného majitele: Abstraktní moderní umělecký styl malíř v tomto díle zdůraznil ve spirále tvarů znázorňující život velkoměsta s centrálním bodem - sluncem v centru malby. Dílo svým provedením vyzývavým razantním stylem plně splňuje nároky na francouzskou moderní malbu. Obraz původně pochází z výborné kolekce moderního malířství ve sbírkovém fondu českých krajanů žijících v Paříži.