Filko - Samodestrukce

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Filko. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 73 cm

98107. Samodestrukce
Dražba ukončena:02.07.2023 21:30:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč