Olej na kartonu, 35x44 cm. Signováno vlevo dole pod rámem Milinovský. Rámováno.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1886 - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč