Fiala

304401. Kytice lučního kvítí

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 41x33cm. Signováno vlevo dole Fiala 1977. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.04.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.04.2020 17:07:57 6899
500 Kč 03.04.2020 16:09:03 4120