Fiala - Domy u lesa

Olej na kartonu, 26x37 cm. Signováno vpravo dole Fiala. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

41067. Domy u lesa
Dražba ukončena:27.02.2020 20:35:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč