Ferdiš Duša - Soubor prací Ferdiše Duši

5x dřevoryt v paspartě, od 22x17 cm po 30x25 cm. 4x signováno F. Duša, 1x nesignováno.
Poslední novoročenka r. 1959, dřevoryt 9x14 cm. Volný list.
Vzpomínky na F. Dušu: kniha, 21x14 cm. Obsahuje 5 dřevorytů, 4 x volně. Vydal Vlastivědný ústav ve Frýdku Místku, r. 1968.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

Ferdiš Duša
28431. Soubor prací Ferdiše Duši
Dražba ukončena:14.03.2019 18:33:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč