Různé techniky, od 12x10 cm po 24x36 cm. 6x signováno vpravo dole Duša, 1x signováno vlevo dole Ferdiš Duša. 5x pasparta, 2x Volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1888 - 1958
Grafik, malíř, ilustrátor a keramik.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč