Ferdinand Vlk - Cesta do Kolína

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 56x76 cm. Signováno vpravo dole F. Vlk. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1899 - 1965

116659. Cesta do Kolína
Dražba ukončena:02.06.2024 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (02.06.2024 20:48:34) 6749
1 000 Kč 02.06.2024 11:13:29 11023