Pastel, 49x37 cm. Signováno vlevo dole Ferdinand Vácha 33. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1903 – 1978
Malíř, filmový a divadelní kostymér. Narodil se v Paříži, čtyři roky studoval na École des Beaux-Arts v Nantes. Ve 20 letech odešel do Prahy, kde studoval na AVU u J. Obrovského a M. Švabinského. V malbě se zabýval portrétem, spolupracoval s otcem Rudolfem Váchou. Věnoval se pracím pro film.