Ferdinand Tásler - Zimní krajina

Olej na kartonu, 69x100 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1919-1996

79781. Zimní krajina
Dražba ukončena:19.06.2022 21:18:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč