Ferdinand Tásler - Zimní krajina

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1919-1996

85852. Zimní krajina
Dražba ukončena:23.10.2022 20:44:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč