Ferdinand Tásler - Trosky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1919-1996

38114. Trosky
Dražba ukončena:28.11.2019 19:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč