Ferdinand Tásler - Selské stavení v létě

Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole F.Tásler. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

300743. Selské stavení v létě
Dražba ukončena:12.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč