Ferdinand Tásler - Předjaří v krajině

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Tásler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

84684. Předjaří v krajině
Dražba ukončena:25.09.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.09.2022 15:02:38 10947
500 Kč 19.09.2022 20:14:45 1618