Ferdinand Tásler - Krajina v Podkrkonoší

Olej na kartonu, 40x50 cm. Nesignováno. Vzadu autorský štítek Ferdinand Tasler. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

32507. Krajina v Podkrkonoší
Dražba ukončena:29.05.2019 22:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč