Ferdinand Tásler - Konvolut 2 obrazů

Nejdelší strana: 70 cm

Olejomalby na kartonu, 35x50 cm a 36x54 cm. Oba signovány F. Tásler. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1919-1996

117046. Konvolut 2 obrazů
Dražba ukončena:09.06.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč