Ferdinand Tásler - Konvolut 2 obrazů - Jaro a Předjaří

Nejdelší strana: 62 cm

Oleje na kartonu, 31x48 cm a 35x50 cm.. Signovány F. Tásler. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1919-1996

106488. Konvolut 2 obrazů - Jaro a Předjaří
Dražba ukončena:03.12.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč