Ferdinand Tásler - Horská krajina

Olej na kartonu, 50x69 cm. Signováno vlevo dole F. Tásler. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1996

46167. Horská krajina
Dražba ukončena:24.06.2020 19:08:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč